Kategoriler
Çalışma Saatleri

Aras Kargo Çalışma Saatleri 2020 – Haftasonu Kaçta Açılıp Kapanıyor?

Aras Kargo Türkiye’nin en büyük kargo firmalarından biridir. Firma bugün ülke geneli binden fazla bölgeye dağıtım hizmeti veriyor. Firmanın çalışma saatleri ise şu şekilde;

Aras Kargo Çalışma Saatleri 2020

Hafta İçi (Pazartesi, Salı, Çarşamba, Perşembe, Cuma) 08.30 – 18:00
Cumartesi 08.30 – 15:00
Pazar Kapalı

Aras Kargo Kargo Dağıtım Saatleri

Aras Kargo’da olan tüm gönderiler hafta içi 08:30 – 18:00, cumartesi 8:30 – 15:00 saatleri arasında alıcıya teslim edilmektedir.

Ek olarak kargonun alıcısına ulaşma süresi mesafeye, tarifeye ve o günün hava koşullarına bağlı olarak değişebilir. Genellikle 500 kilometre ve altı mesafelerde gönderiler 1 iş günü içinde, 500 kilometre üstü mesafelerde ise 2 iş günü içinde alıcıya gönderisi ulaştırılmaktadır.

Aras Kargo Hızlı Teslimat Seçenekleri

Aras Kargo’da hızlı teslimat seçenekleri arasında Günaydın hizmeti adı altında bir hizmet bulunmaktadır. Günaydın hizmetinde gönderiler bir sonraki iş gününde saat 10:00’a kadar alıcıya ulaşır.

Aras gün içi tarifesinde ise saat 11:00’a kadar şubeye teslim edilen paketler aynı gün teslim noktasına götürülür. Aras uçak tarifesinde ise karayolu ile 48 saatte dağıtımı yapılacak paketlerin 24 saat içinde dağıtılması sağlanır.

Aras Kargo’da Öğle Arasında Çalışıyor Mu?

Aras Kargo mesai saatleri içinde hiç bir an kapalı değildir. Öğlen yemek molalarında personeller dönüşümlü yemeğe çıkarlar. Ofiste çalışan sayısı öğlen azalsa da hizmet aksamamaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir